Aktualności w kampanii

Powiedz stop nietrzeźwym kierowcom – zobacz materiały edukacyjno-profilaktyczne dla dorosłych i młodzieży | 15 maja 2018
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych materiałów o bezpieczeństwie na drodze…Czytaj więcej.

UlotkiProfilaktyczne.pl – zobacz nowe materiały profilaktyczne w sklepie internetowym | 14 maja 2018
Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego, w którym pojawiło się sporo nowości profilaktycznych na festyny i wakacje…Czytaj więcej.

UlotkiProfilaktyczne.pl – sklep internetowy! | 14 maja 2016
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Znajdą w nim Państwo ponad 100 materiałów edukacyjno-profilaktycznych…Czytaj więcej.

Odpowiedzialny Kierowca 2016 – nowa oferta! | 5 listopada 2015
Serdecznie zapraszamy do pobrania nowej oferty kampanii Odpowiedzialny Kierowca na 2016 rok…Czytaj więcej.

Profilaktyka dla najmłodszych – nowe materiały dla przedszkolaków i sześciolatków! | 19 października 2015
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowymi materiałami profilaktyczno-edukacyjnymi skierowanymi do przedszkolaków i sześciolatków…Czytaj więcej.

Odpowiedzialny Kierowca 2015/2016 – założenia nowej kampanii! | 19 października 2015
W 2016 roku kampanii Odpowiedzialny Kierowca będzie towarzyszyć hasło Bezpieczni na drodze: Powiedz STOP pijanym kierowcom. Nowa oferta kampanii będzie dostępna na początku listopada 2015….Czytaj więcej.

Akcja Znicz 2015 – materiały edukacyjne | 18 października 2015
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami edukacyjno-profilaktycznymi, które można rozdysponować podczas Akcji Znicz….Czytaj więcej.

Odpowiedzialny Kierowca 2015 – nowa oferta! | 31 października 2014
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą Kampanii Odpowiedzialny Kierowca 2015. W ofercie…Czytaj więcej.

Ruszamy na wakacje – nowe materiały edukacyjne dla dzieci! | 8 kwietnia 2014
Mamy przyjemność poinformować, że przygotowujemy materiały dla dzieci i młodzieży promujące bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku. W ramach tegorocznej edycji programu Wakacje bez alkoholu udostępnimy ulotki edukacyjno-profilaktyczne skierowane do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych – Ruszamy na wakacje…Czytaj więcej.

Wysyłka materiałów kampanii Odpowiedzialny Kierowca 2014 zakończona! | 26 marca 2014
Dziękujemy za przystąpienie do ogólnopolskiej kampanii Odpowiedzialny Kierowca 2014. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas materiały spodobają się Odbiorcom i okażą się pomocne przy realizacji zajęć propagujących szeroko pojęte bezpieczeństwo na drogach…Czytaj więcej.

Nowa oferta kampanii Odpowiedzialny Kierowca 2014 | 6 listopada 2013
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą III edycji kampanii Odpowiedzialny Kierowca. W ofercie znajdą Państwo założenia teoretyczne, wizualizację i opis wszystkich materiałów oraz podpowiedzi jak przeprowadzić kampanię…Czytaj więcej.

Nowa oferta programu edukacyjnego „Moja droga do przedszkola” | 3 października 2013
Zapraszamy do pobrania formularza zgłoszenia do programu edukacyjnego „Moja droga do przedszkola”. Czytaj więcej.

Odpowiedzialny Kierowca 2013 – wizualizacja i opis materiałów | 23 kwietnia 2013
Zapraszamy do zapoznania się z wizualizacją i opisem wszystkich materiałów, które przygotowaliśmy w ramach kampanii Odpowiedzialny Kierowca 2013. Czytaj więcej.

Wysyłka materiałów kampanii Odpowiedzialny Kierowca 2013 zakończona! | 27 marca 2013
Dziękujemy za przystąpienie do ogólnopolskiej kampanii Odpowiedzialny Kierowca 2013. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas materiały spodobają się odbiorcom… Czytaj więcej.

Odpowiedzialny Kierowca 2013 – nowe materiały w przygotowaniu! | 9 listopada 2012
Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą kampanii Odpowiedzialny Kierowca. W 2013 roku będziemy zachęcać rodziny do wzajemnej edukacji w zakresie bezpieczeństwa drogowego… Czytaj więcej.

Akcja Znicz 2012 – nowe materiały w przygotowaniu! | 27 sierpnia 2012
Przed nami Dzień Wszystkich Świętych. Kazdy z nas chce bezpiecznie dotrzeć na groby swoich bliskich. Wspólnie z Biurem Drogowym Komendy Głównej Policji przygotowaliśmy materiały edukacyjne, które odnoszą się do organizowanej w listopadzie ogólnopolskiej „Akcji ZNICZ”…. Czytaj więcej.

Start kampanii Odpowiedzialny Kierowca | 2 kwietnia 2012
Bezpieczne drogi i trzeźwi kierowcy to kwestie, na których zależy każdemu, bez względu na to, czy jest osobą prywatną, policjantem z „drogówki” czy też członkiem rady gminy… Czytaj więcej.

Podziel się