Relacje z miast i gmin

Nowa Sól, woj. lubuskie: Akcja „Odpowiedzialny Kierowca” | 19 maja 2014 W Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Nowej Soli w ramach kampanii Odpowiedzialny Kierowca odbyły się warsztaty edukacyjne dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowych…Czytaj więcej.

Olsztynek, woj. warmińsko-mazurskie: Włącz myślenie na drodze | 11 kwietnia 2014 Dnia 27 marca 2014 r. w Olsztynku odbyło się spotkanie przedstawiciela Ośrodka Szkolenia Kierowców Jerzy PASIK z grupą seniorów z Domu Dziennego Pobytu w Olsztynku. Spotkanie to było częścią kampanii Odpowiedzialny Kierowca…Czytaj więcej.

Gmina Miastko: woj. pomorskie: Trzeźwy Poranek w Miastku | 9 kwietnia 2014 Uczennice IV klasy Technikum Geodezyjnego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łodzierzy wraz z pedagogiem szkolnym Maciejem Batruchem przeprowadzili akcję Trzeźwy Poranek…Czytaj więcej.

Mielec, woj. podkarpackie: AlcoBlow na mieleckich stacjach benzynowych | 8 kwietnia 2014 Na mieleckich stacjach benzynowych pojawiły się kolejne alkomaty. Zakup urządzeń do sprawdzania stanu trzeźwości jest częścią kampanii Odpowiedzialny Kierowca i był możliwy dzięki środkom pochodzącym z Funduszu Przeciwalkoholowego…Czytaj więcej.

Gmina Pyskowice, woj. śląskie: Gmina uczestniczy w kampanii Odpowiedzialny Kierowca | 8 kwietnia 2014 Gmina Pyskowice przystąpiła do kampanii Odpowiedzialny Kierowca. Projekt realizowany jest przy współpracy z Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji…Czytaj więcej.

Gmina Pasłęk, woj. warmińsko-mazurskie: Gmina Pasłęk po raz kolejny przyłączyła się do Kampanii! | 7 kwietnia 2014 W roku 2014 gmina Pasłęk po raz kolejny realizuje kampanię Odpowiedzialny Kierowca. W ramach tegorocznej kampanii nauczyciele szkół podstawowych będą przygotowywać uczniów do egzaminu na kartę rowerową….Czytaj więcej.

Mława, woj. mazowieckie: Po raz trzeci wspieramy bezpieczeństwo na drodze! | 7 kwietnia 2014
Mława po raz kolejny angażuje się w kampanię Odpowiedzialny Kierowca. W ramach projektu Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz mławska policja będą promować bezpieczeństwo w ruchu drogowym…Czytaj więcej.

Gmina Krzanowice, woj. śląskie: Odpowiedzialny Kierowca – Bezpieczna rodzina na drodze | 4 kwietnia 2014
W lutym w Domu Kultury w Bojanowie podsumowano kampanię profilaktyczną Odpowiedzialny Kierowca 2013 – Bezpieczna rodzina na drodze…Czytaj więcej.

Gmina Brusy, woj. pomorskie: Podsumowanie kampanii Odpowiedzialny Kierowca | 4 kwietnia 2014
W styczniu w Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach lokalny koordynator kampanii – p. Mieczysław Spierewka podsumował udział w kampaniach profilaktycznych: Zachowaj Trzeźwy Umysł i Odpowiedzialny Kierowca…Czytaj więcej.

Orzesze, woj. śląskie: Miasto po raz kolejny realizuje program Odpowiedzialny Kierowca | 3 kwietnia 2014
Miasto Orzesze już po raz trzeci organizuje bezpłatne szkolenia, przybliżające tematykę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Szkolenia przeprowadzają: przedstawiciel Policji oraz psycholog…Czytaj więcej.

Gmina Pisz, woj. warmińsko-mazurskie: Przyjdź i pokaż, że jesteś odpowiedzialny! | 3 kwietnia 2014 21 marca 2014 r. na Placu Daszyńskiego w Piszu odbył się nietypowy happening. W ramach tego wydarzenia uczniowie z okolicznych szkół prezentowali transparenty, promujące trzeźwość kierowców…Czytaj więcej.

Andrychów, woj. małopolskie: Bezpieczna droga do szkoły z Odpowiedzialnym Kierowcą! | 7 listopada 2013 We wrześniu Straż Miejska w Andrychowie zrealizowała w 10 szkołach podstawowych oraz dwóch oddziałach przedszkolnych z terenu Gminy Andrychów zajęcia profilaktyczno-edukacyjne na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpieczeństwie w szkole i poza nią….Czytaj więcej.

Andrychów, woj. małopolskie: Odpowiedzialny Kierowca edukuje nasze dzieci | 14 sierpnia 2013 W ramach kampanii Odpowiedzialny Kierowca straż miejska w Andrychowie wspólnie z nauczycielami wychowania komunikacyjnego przeprowadzili zajęcia przygotowujące dzieci do egzaminu na kartę rowerową…Czytaj więcej.

Czerwonak, woj. wielkopolskie: Trzeźwy poranek w Czerwonaku | 22 lipca 2013 Dla niektórych kierowców jadących ul. Gdyńską w Czerwonaku piątkowy poranek 28 czerwca 2013 roku zaczął się od kontroli drogowej. – Właśnie na ten dzień Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej we współpracy z komisariatem policji…Czytaj więcej.

Andrychów, woj. małopolskie: Bezpiecznie ruszamy na wakacje! | 15 lipca 2013 – Na początku lipca Ośrodek Wspierania Rodziny w Andrychowie wraz z Komendą Powiatową Policji w Wadowicach przeprowadził przedsięwzięcie profilaktyczne pod nazwą „Bezpiecznie ruszamy na wakacje”…Czytaj więcej.

Gmina Trawniki, woj. lubelskie: Kampania pomogła nam zdać egzamin na kartę rowerową! | 10 lipca 2013 – W maju i czerwcu w Szkole Podstawowej w Oleśnikach uczniowie klas IV i V zostali zaangażowani w działania edukacyjne kampanii Odpowiedzialny Kierowca 2013…Czytaj więcej.

Miejska Górka, woj. wielkopolskie: Odpowiedzialny Kierowca i ZTU to atrakcyjne kampanie! | 5 lipca 2013 Po raz kolejny gmina Miejska Górka przyłączyła się do realizacji zadań profilaktycznych w ramach kampanii Odpowiedzialny Kierowca oraz Zachowaj Trzeźwy Umysł…Czytaj więcej.

Media o nas: Odpowiedzialny Kierowca, czyli bezpieczna rodzina na drodze | 24 czerwca 2013 „Kurier Mławski” opublikował niedawno sprawozdanie z zajęć na temat bezpieczeństwa drogowego, przeprowadzanych w ramach dwóch kampanii – Odpowiedzialny Kierowca i Zachowaj Trzeźwy Umysł…Czytaj więcej.

Krasnosielc, woj. mazowieckie: Materiały kampanii Odpowiedzialny Kierowca są bardzo przydatne! | 18 czerwca 2013 Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Rakach aktywnie włączyli się w kampanię Odpowiedzialny Kierowca…Czytaj więcej.

Andrychów, woj. małopolskie: Kontynuujemy kampanię Odpowiedzialny Kierowca i ZTU! | 3 czerwca 2013 Gmina Andrychów już po raz kolejny włączyła się w realizację kampanii Odpowiedzialny Kierowca i Zachowaj Trzeźwy Umysł…Czytaj więcej.

Strączno, woj. zachodniopomorskie: Nietypowy patrol drogowy | 27 maja 2013 Już po raz drugi dzieci i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Strącznie zaangażowali się w działania prowadzone w ramach kampanii Odpowiedzialny Kierowca…Czytaj więcej.

Kaźmierz, woj. wielkopolskie: Kontynuujemy kampanię Odpowiedzialny Kierowca! | 26 kwietnia 2013 Niebawem na terenie gminy Kaźmierz prowadzone będą różnorodne działania edukacyjno-profilaktyczne w ramach ogólnopolskiej kampanii Odpowiedzialny Kierowca 2013….Czytaj więcej.

Mielec, woj. podkaprpackie: W ramach kampanii Odpowiedzialny Kierowca możesz bezpłatnie sprawdzić stan swojej trzeźwości! | 8 kwietnia 2013 Trzy stacje benzynowe na ternie Mielca zostały wyposażone w testery trzeźwości, które bezpłatnie będą służyć mieszkańcom miasta. Ich zakup został…Czytaj więcej.

Swarzędz, woj. wielkopolskie: Angażujemy się w kampanię Odpowiedzialny Kierowca! | 3 kwietnia 2013 W 2013 roku Gmina Swarzędz po raz pierwszy weźmie udział w Kampanii Odpowiedzialny kierowca, która realizowana jest pod hasłem „Bezpieczna rodzina na drodze”…Czytaj więcej.

Boguchwała, woj.podkarpackie: Już po raz drugi startujemy z kampanią Odpowiedzialny Kierowca! | 3 kwietnia 2013 Kolejny raz Gmina Boguchwała przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii „Odpowiedzialny Kierowca”. Jest to kampania profilaktyczno-edukacyjna skierowana do dzieci, młodzieży i dorosłych…Czytaj więcej.

Media o nas: Odpowiedzialny Kierowca w Strzelcach Opolskich | 2 kwietnia 2013 Odpowiedzialny kierowca – to hasło akcji plenerowej, która jutro (30.03) odbędzie się przed ratuszem w Strzelcach Opolskich. W jej organizację włączyło się…Czytaj więcej.

Zaleszany, woj. podkarpackie: Wspieramy kampanię Odpowiedzialny Kierowca! | 2 kwietnia 2013 Gmina Zaleszany (powiat stalowowolski) otrzymała tytuł „Samorządu przyjaznego odpowiedzialnym kierowcom” w ramach ogólnopolskiej kampanii „Odpowiedzialny Kierowca 2013″…Czytaj więcej.

Polanica-Zdrój, woj. dolnośląskie: Bezpieczny i trzeźwy kierowca | 28 marca 2013 – Program profilaktyczno-edukacyjny „Bezpieczny Trzeźwy Kierowca” rozpoczął polanickie działania w ramach ogólnopolskiej kampanii Odpowiedzialny Kierowca – informuje Mariusz Winiarz,…Czytaj więcej.

Strzelce Opolskie, woj. opolskie: Startujemy z kampanią Odpowiedzialny Kierowca! | 27 marca 2013 – Zgodnie z założeniami Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w porozumieniu z Komendą Powiatową Policji …Czytaj więcej.

Nowa Sól, woj. lubuskie: Szkolne patrole w ramach akcji „Znicz” 2012 | 5 listopada 2012 – Już po raz kolejny uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowej Soli wzięli udział w patrolach drogowych w ramach akcji „Znicz”, której patronują ogólnopolskie kampanie Zachowaj Trzeźwy Umysł oraz Odpowiedzialny Kierowca…Czytaj więcej.

Bartoszyce (gmina), woj. warmińsko-mazurskie: Ogólnopolska akcja „Znicz” 2012 w Bezledach | 5 listopada 2012 Ostatnie dni października i początek listopada minęły pod znakiem działań prewencyjno-edukacyjnych prowadzonych przez policjantów w ramach ogólnopolskiej akcji „Znicz”. – Do promocji bezpieczeństwa na drodze przyłączyła się również nasza gmina …Czytaj więcej.

Media o Odpowiedzialnym Kierowcy: Inicjatywa dla zdrowia i trzeźwości | 20 sierpnia 2012 Niedawno pisaliśmy o nietypowej kontroli drogowej przeprowadzonej w miejscowości Repki (woj. mazowieckie). Uczestniczyli w niej dzieci oraz funkcjonariusze policji…Czytaj więcej.

Tychy, woj. śląskie: Dzień Bezpiecznego, Trzeźwego Kierowcy | 20 sierpnia 2012 Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy 25 lipca br. zorganizował Dzień Bezpiecznego, Trzeźwego Kierowcy. – To kontynuacja działań zwiększających bezpieczeństwo w ruchu drogowym…Czytaj więcej.

Polanica-Zdrój, woj. dolnośląskie: Kurs na prawo jazdy z Odpowiedzialnym Kierowcą | 20 sierpnia 2012 O tym, że kampania Odpowiedzialny Kierowca jest inicjatywą, którą w świetny sposób można połączyć z lokalnymi działaniami samorządowymi, przekonują nas ambasadorzy kampanii w Polanicy-Zdroju….Czytaj więcej.

Klucze, woj. małopolskie: Profilaktyczny marsz młodzieżowy w ramach kampanii Odpowiedzialny Kierowca | 17 sierpnia 2012 „Nie bądź bez szans! Nie pozwól, by kierowały Tobą promile – pod takim hasłem rozpoczęto marsz w ramach kampanii profilaktycznej „Odpowiedzialny Kierowca”, której patronuje Fundacja Trzeźwy Umysł…Czytaj więcej.

Repki, woj. mazowieckie: Promile nie mogą nami kierować! | 7 sierpnia 2012 „– 14 czerwca obchodzony jest Światowy Dzień Krwiodawstwa. Z tej okazji uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Repkach wspólnie z dzielnicowym Wojciechem Wrześniem przeprowadzili…Czytaj więcej.

Polanica-Zdrój, woj. dolnośląskie: Cytrynkowy patrol i odpowiedzialni kierowcy! | 7 sierpnia 2012 „– W połowie lipca w Polanicy-Zdroju przeprowadzono niecodzienny patrol drogowy. Ruszyła kolejna edycja akcji „Cytrynka” – informuje Mariusz Winiarz, jeden z najaktywniejszych gminnych koordynatorów….Czytaj więcej.

Sabnie, woj. mazowieckie: Promujemy odpowiedzialne zachowanie wśród dzieci i kierowców | 7 sierpnia 2012 „O tym, że warto edukować dzieci i młodzież w kwestiach bezpieczeństwa ruchu drogowego, informują nas koordynatorzy zadań profilaktycznych z całej Polski. – Wzorców warto uczyć już….Czytaj więcej.

Bartoszyce (gmina), warmińsko-mazurskie: Bezpieczne wakacje na drogach! | 7 sierpnia 2012 „Czy umiemy bezpiecznie spędzać czas poza szkołą? Czy zdrowy tryb życia i odpowiedzialne zachowanie na drodze będą towarzyszyć dzieciom również w trakcie wakacji?….Czytaj więcej.

Mysłowice, woj. śląskie: Karta rowerowa z Odpowiedzialnym Kierowcą | 7 sierpnia 2012 „Kolejne dobre wieści docierają do nas z Mysłowic. Koordynatorzy kampanii ZTU i Odpowiedzialny Kierowca 2012 informują nas, jakie działania zostały podjęte w ramach tych profilaktycznych przedsięwzięć….Czytaj więcej.

Trawniki, woj. lubelskie: Z kartą rowerową bezpieczniej! | 7 sierpnia 2012 „Szkoła Podstawowa w Oleśnicy z dużym zaangażowaniem podchodzi do realizacji kampanii Odpowiedzialny Kierowca. Dzięki aktywności oraz pracy uczniów i pedagogów szkolnych…Czytaj więcej.

Łoniów, woj. świętokrzyskie: Wspólnie z ZTU i Odpowiedzialnym Kierowcą dbamy o bezpieczeństwo na drogach | 6 sierpnia 2012 „Pod hasłem „Dbamy o bezpieczeństwo – swoje i innych” w Szkole Podstawowej w Łoniowie przeprowadzono cykl zajęć edukacyjno-profilaktycznych dla uczniów klas IV i V.– Głównym celem było przygotowanie dzieci do bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym …Czytaj więcej.

Wojnicz, woj. małopolskie: Karta rowerowa z Odpowiedzialnym Kierowcą | 10 lipca 2012 „Publiczne Gimnazjum im, św. Kingi w Wojniczu po raz kolejny wzięło udział w Zachowaj Trzeźwy Umysł, a także w nowej kampanii profilaktycznej w gminie – Odpowiedzialny Kierowca. – W 2012 roku…Czytaj więcej.

Szczecin, woj. zachodniopomorskie: Przeciw pijanym kierowcom! | 6 lipca 2012 „Jeszcze przed wakacjami nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 37 w Szczecinie zorganizowali zajęcia, w ramach których dyskutowali z dziećmi na temat bezpieczeństwa drogowego…Czytaj więcej.

Nowy Targ, woj. małopolskie: Dobre praktyki – Szkoła Trzeźwych Kierowców | 6 lipca 2012 „Problem pijanych, nieodpowiedzialnych kierowców, to realny kłopot polskich dróg. Wystarczy spojrzeć na statystyki z każdego dłuższego weekendu – wciąż nie brakuje ludzi bez wyobraźni, którzy…Czytaj więcej.

Hrubieszów, woj. lubelskie: Rowerowo zakręceni – odpowiedzialnie zakręceni! | 6 lipca 2012 „Pozytywne informacje docierają do nas z Hrubieszowa. Uczniowie lokalnego gimnazjum wpadli na genialny pomysł. Jak zdobyć wiedzę o swoim regionie i miło ….Czytaj więcej.

Bartoszyce (gmina), woj. warmińsko-mazurskie: Po przygodę na skuterze, ale odpowiedzialnie! | 6 lipca 2012 „Kolejne bardzo dobre wieści. Uczniowie z gimnazjum im. Straży Granicznej w Bezledach (gmina Bartoszyce) przystąpili do egzaminu na kartę motorowerową. Warunek był tylko jeden….Czytaj więcej.

Inowrocław: Edukacja poprzez dyskusję i zabawę z Odpowiedzialnym Kierowcą | 5 lipca 2012 „Jaka jest najskuteczniejsza metoda edukacji najmłodszych uczestników ruchu drogowego? Rozmowa, udzielanie odpowiedzi na nurtujące pytania, zabawa – taką taktykę….Czytaj więcej.

Olkusz: Uczymy dzieci asertywności i bezpieczeństwa na drodze! | 3 lipca 2012
„W Szkole Podstawowej w Gorenicach (gmina Olkusz), w ramach kampanii Odpowiedzialny Kierowca, przeprowadzono wśród dzieci pogadanki na temat poprawnego zachowania się na drodze….Czytaj więcej.

Choszczno: Stop pijanym kierowcom na drodze! | 2 lipca 2012
W ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” pod hasłem: „Nie bądź słaby. Nie pozwól by Tobą i Twoim autem kierowały promile!” uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Choszcznie….Czytaj więcej.

Brzozów, woj. podkarpackie: Kierowcy doceniają działania ZTU | 29 czerwca 2012
Gmina Brzozów po raz kolejny wzięła udział w Zachowaj Trzeźwy Umysł. W ZTU 2012 uczestniczą uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Brzozowie wespół z Komendą Powiatową Policji w Brzozowie….Czytaj więcej.

Media o Trzeźwym Umyśle: ZTU pokazuje, jak policja edukuje! | 28 czerwca 2012
Mieszkańcy Zawiercia w miniony weekend uczestniczyli w rodzinnym festynie pod hasłem Zachowaj Trzeźwy Umysł. Podczas imprezy promowano zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na uczestników czekały też…Czytaj więcej.

Nowa Sól: Jak zdać egzamin na kartę rowerową? | 28 czerwca 2012
W ostatnich dniach czerwca nauczycielka techniki Małgorzata Moroz z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Nowej Soli, przeprowadziła na lekcji próbny test na kartę rowerową…Czytaj więcej.

Jastrzębie Zdrój: „Nietypowy patrol drogowy” | 28 czerwca 2012
Dnia 31. maja uczniowie Zespołu Szkół nr 13 – Gimnazjum nr 11 w Jastrzębiu – Zdroju (Monika Chrostowska, Agnieszka Pudłowska, Justyna Waniek, Mateusz Boksa, Adam Kiełkowski i Krzysztof Stencel) wraz…Czytaj więcej.

Jaworzno: Chronią kierowców i przyszłe mamy | 28 czerwca 2012
Adresatami happeningu, który odbył się 11 czerwca w Zespole Szkół nr 4 w Jaworznie (SP nr 8 i Gimnazjum nr 9) byli kierowcy i Miejskie Centrum Medyczne „Łubowiec”…Czytaj więcej.

Wielgie: U nas wszyscy wspierają kampanię! | 22 czerwca 2012
W tym roku Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zadusznikach zorganizowała akcję pod hasłem „Zdrowy rozsądek daje radę!”…Czytaj więcej.

Opoczno: Kampania uczy rozwagi na drogach | 21 czerwca 2012
Pod hasłem „Odpowiedzialny kierowca to trzeźwy kierowca” w Opocznie przebiegały wspólne działania miejscowych funkcjonariuszy drogówki i uczniów…Czytaj więcej.

Luboń: Reportaż z działań kampanijnych | 21 czerwca 2012
Kampania Odpowiedzialny Kierowca zawitała do Lubonia pod Poznaniem. Prezentujemy reportaż z działań kampanijnych, w których udział wzięła między innymi lubońska policja…Czytaj więcej.

Maszewo: Bezpiecznie na drodze | 20 czerwca 2012
Uczniowie z klas drugich i trzecich Szkoły Podstawowej w Maszewie uczestniczyli w spotkaniu z policjantami. W jego trakcie utrwalili wiedzę z zakresu bezpiecznego poruszania się po drodze…Czytaj więcej.

Odpowiedzialny Kierowca w Zespole Szkół Budowlanych w Płocku! | 18 czerwca 2012
W ramach kampanii „Odpowiedzialny kierowca” młodzież klas 3 KB, 3 TB, 3 TŚ, 3 W, 3T i 3 i wzięła udział w spotkaniu …Czytaj więcej.

Gmina Ostrowiec Świętokrzyski promuje bezpieczeństwo na drogach! | 18 czerwca 2012
Gmina Ostrowiec Świętokrzyski przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej „Odpowiedzialny Kierowca 2012”…Czytaj więcej.

Czechowice-Dziedzice: kampania Odpowiedzialny Kierowca zawitała do szkół! | 18 czerwca 2012
Gmina Czechowice-Dziedzice przystąpiła do Kampanii Odpowiedzialny Kierowca…Czytaj więcej.

Opole: Wszyscy się angażują! | 13 czerwca 2012
Do projektu włączone zostaną szkoły podstawowe i gimnazjalne, licea i technika, a także dorośli uczestnicy ruchu drogowego…Czytaj więcej.

Krzanowice: Kampania bardzo dobrze przyjęta przez kierowców! | 04 czerwca 2012
W ostatnim czasie na terenie gminy przeprowadzona została Ogólnopolska Kampania „Odpowiedzialny Kierowca”. Akcja bardzo dobrze została przyjęta przez kierowców…Czytaj więcej.

Gminy: Jak o nas piszą? | 31 maja 2012
Pierwsza edycja kampanii Odpowiedzialny Kierowca cieszy się bardzo ciepłym przyjęciem we wszystkich samorządach…Czytaj więcej.

Nowa Sól: relacja z akcji „Kierowca na medal” | 22 maja 2012
„Nie bądź słaby!” to hasło przewodnie akcji zorganizowanej przez dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Nowej Soli. Odbyła się ona 25 maja bieżącego roku…Czytaj więcej.

Myszków: Już działamy! | 22 maja 2012
W dniach 18-19 maja w gminie Myszków odbędzie się regionalny piknik…Czytaj więcej.

Inowrocław: Pod egidą ZTU realizujemy dwie kampanie! | 14 maja 2012
W Szkole Podstawowej nr 16 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu w kwietniu rozpoczęliśmy działania zaplanowane w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł…Czytaj więcej.

Rzepin, Siepraw, Sierakowice i Złotoryja… | 14 maja 2012
Kampania Odpowiedzialny Kierowca 2012 trwa w najlepsze i spotyka się z coraz lepszymi ocenami..Czytaj więcej.

Wodzisław Śląski: szkolenia, imprezy, wykłady i prezentacje | 10 maja 2012
W Wodzisławie Śląskim kampania Odpowiedzialny Kierowca 2012 ruszyła pełną parą! W pierwszym etapie działań przeprowadzone zostaną szkolenia dla przyszłych kierowców. ..Czytaj więcej.

Lipno, Maszewo i Cieszyn: Kampania ruszyła pełną parą | 8 maja 2012
Odpowiedzialny Kierowca 2012 wystartował w kolejnych miastach i gminach. Do działań profilaktycznych wśród dzieci samorządowcy zapraszają mundurowych, Szkoły Jazdy oraz sprzedawców alkoholu…Czytaj więcej.

Trawniki: Odpowiedzialny Kierowca 2012 | 26 kwietnia 2012
Z bardzo dobrym przyjęciem spotkała się kampania Odpowiedzialny Kierowca w gminie Trawniki. Taki list otrzymaliśmy od pana Leszka Tarkowskiego, koordynatora programu w Trawnikach…Czytaj więcej.

Stąporków i Sońsk: „Materiały są bardzo dobre i trafiają do społeczeństwa!” | 25 kwietnia 2012
Kampania Odpowiedzialny Kierowca 2012 w toku. Materiały dotarły do gmin i są tam odpowiednio rozdysponowywane…Czytaj więcej.

Kwidzyn: „Jesteśmy zadowoleni z kampanii Odpowiedzialny Kierowca” | 24 kwietnia 2012
„Materiały kampanii Odpowiedzialny Kierowca są doskonałym uzupełnieniem działań profilaktycznych…Czytaj więcej.

Baranów: W kampanię zaangażowały się szkoły i Policja | 23 kwietnia 2012
W Baranowie w realizację kampanii zaangażowały się wszystkie szkoły oraz Policja…Czytaj więcej.

Praszka: akcja „Prowadzę, jestem Trzeźwy” | 19 kwietnia 2012
15 kwietnia 2012 roku, w Ogólnopolski Dzień Trzeźwości, zorganizowano w Praszce akcję pod hasłem „Prowadzę, jestem Trzeźwy”… Czytaj więcej.

Tarnów: Po raz piąty z ZTU, po raz pierwszy z Odpowiedzialnym | 18 kwietnia 2012
Gmina Miasto Tarnów przystąpiła do dwóch kampanii: Odpowiedzialny Kierowca i Zachowaj Trzeźwy Umysł… Czytaj więcej.

Więcbork: Odpowiedzialny Kierowca to cenna inicjatywa! | 18 kwietnia 2012
Napływają kolejne pozytywne wrażenia dotyczące kampanii Odpowiedzialny Kierowca. Tym razem w formie pierwszych relacji z miasta i gminy Więcbork… Czytaj więcej.

Myszków od lat uczestniczy w ZTU, w tym roku zaufał też Odpowiedzialnemu! | 13 kwietnia 2012
Gmina Myszków należy do grupy najbliższych przyjaciół kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. W tym roku swoje działania profilaktyczne rozszerzyła o udział w pojekcie Odpowiedzialny Kierowca… Czytaj więcej.

Czechowice-Dziedzice: „Wysoko oceniamy formę przekazu…” | 4 kwietnia 2012
Kampanie Odpowiedzialny Kierowca i Zachowaj Trzeźwy Umysł wystartowały już w Czechowicach-Dziedzicach… Czytaj więcej.

IX Wielkanocny Turniej Klas I- III Szkół Podstawowych w Witkowie | 3 kwietnia 2012
W niedzielę,1 kwietnia, w hali widowiskowo-sportowej odbyła się dziewiąta już edycja Wielkanocnego Turnieju Klas I- III Szkół Podstawowych… Czytaj więcej.

Pierwsze wrażenia z Andrychowa i Raciążka! | 3 kwietnia 2012
Blisko 300 gmin, które przystąpiły do pierwszej edycji ogólnopolskiej kampanii Odpowiedzialny Kierowca otrzymały już pakiety materiałów. Docierają do nas pierwsze relacje i wrażenia… Czytaj więcej.

Podziel się